O Fleox

O Fleox

Nothing beats a lion

fleox to my

W 'dzikiej przyrodzie' branży technicznej i budowlanej FLEOX ma dostęp do 'stada Lwów'. FLEOX, kombinacja słów Flexibel i LEO, oznacza skuteczność, zaangażowanie i wolność. Wolność w polowaniu i wiecznego głodu na więcej. Wchodzisz z nami do walki? Sezon polowań jest już otwarty!

A lion runs the fastest when it is hungry

Fleox jest skuteczny

Ustal teren, 'wybierz cel' i zacznij sezon polowań! Roarrr, uwolnij lwa! Brzmi prosto, ale FLEOX dodaje wartości, które sprawiają, że jesteśmy wyjątkowy.


Jesteśmy zaangażowani i pracujemy w zespole. Ustalamy wspólny cel i idziemy na polowanie. Razem w pogoni za sukcesem. Z natury napędza nas motywacji do podjęcia wyzwania.

Fleox

we HUNT TOGETHER

Fleox to zaangażowanie

Z zaangażowaniem wykonujemy naszą pracę. Żyjemy w wolności i walczymy o Ciebie. Z indywidualną uwagą skupiamy się na Twoich oczekiwaniach i potrzebach. Jesteśmy lojalni, silni i wiemy, czego chcemy. Rezygnacja nie wchodzi w grę i zawsze idziemy do przodu. Wierzymy w przejrzystą współpracę z klientem i specjalistą. Dajemy sobie nawzajem uwagę i swobodę, aby każdy z przyjemnością i zaangażowaniem szedł do pracy. Nie tracimy siebie z oczu i zawiązujemy 'pakt'. Razem. Razem dążymy do Twojego sukcesu, a potknięcia zamieniamy w możliwości. Jesteśmy entuzjastyczni i idziemy do przodu jako jeden zespół.

we are ‘tough lions’

Praca i życie w wolności

Wolność daje szczęście, jesteśmy nieugięci i wygramy na konkurencyjnym rynku. Zawsze zdobywamy i pilnujemy naszej zdobyczy. To daje nam motywację, moc i inspirację. Przyjemność z pracy i radość z bycia razem jest kluczem do sukcesu i tak wchodzimy do walki.
Fleox

Kings of the Savanne

WCHODZISZ Z NAMI DO WALKI?

Nasi specjaliści są dla Ciebie dostępni każdego dnia! Po Twojej aplikacji skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, żeby się poznać i ewentualnie umówić na spotkanie w biurze. Razem 'polujemy' na Twoją przyszłość!