O FLEAX

nothing beats a lioness

Praca przy sprzątaniu

Szukasz pracy w sprzątaniu? We FLEAX jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc! FLEAX to wyspecjalizowany oddział FLEOX zajmujący się sprzątaniem. Słuchamy Twoich oczekiwań i potrzeb, podchodząc indywidualnie do każdego kandydata. Pracujesz jako ZZP czy wolisz być na kontrakcie za pośrednictwem FLEAX? Obie opcje są możliwe! Dzięki naszej rozległej sieci i różnorodnym projektom możemy znaleźć idealne rozwiązanie dla Ciebie.


O FLEAX

Praca przy sprzątaniu

FLEAX to połączenie słów Flexible (nid. elastyczność) i Leaena (łac. lwica). Dążymy do zachowania elastyczności, stawiamy na osobowość i staramy się dopasować do Twoich potrzeb. Nasi pracownicy pozostają z Tobą w bliskim kontakcie przez telefon, Whatsapp i traktują Cię jak partnera! Odnosimy się do siebie z szacunkiem, a wzajemnie zaufanie jest u nas priorytetem. W FLEAX z pasją i zaangażowaniem pomagamy naszym pracownikom. Czy idziesz z nami na polowanie?
Wypłata w ciągu 5 dni roboczych


BTW verlegd


Reakcja w ciągu 1 dnia roboczego
Fleox

a lion only bows to his lioness

Szukam personelu

Szukasz pracowników sprzątających? FLEAX jest idealnym miejscem pracy, które Ci w tym pomoże! Jako organizacja rozumiemy, że elastyczność jest ważna i że nie chcesz podejmować żadnego ryzyka finansowego. Niezależnie od tego, czy chodzi o stały projekt, czy pracę tymczasową, zapewniamy dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Dzięki naszej Rotterdamskiej mentalności, indywidualnemu podejściu i rozległej sieci, bierzemy na siebie wyzwanie zapewnienia personelu. Naszym celem jest zapewnienie najlepszego dopasowania! Skontaktuj się z nami już dziś, a z przyjemnością Ci pomożemy.

Poznaj nasz
team fleax

WE HUNT TOGETHER

Nasi specjaliści są gotowi do pomocy! Dzięki indywidualnemu podejściu, bezpośredniej komunikacji i współpracy opartej na wzajemnym szacunku możemy Ci zapewnić wsparcie. Masz jakieś pytania? Nie wahaj się z nami skontaktować. Z przyjemnością doradzimy!
Fleox

QUEENS OF THE ANIMALS

Idziesz z nami polować?

FLEAX jest do Twojej dyspozycji każdego dnia! Po rejestracji skontaktujemy się z Tobą w celu nawiązania kontaktu telefonicznego i ewentualnego umówienia spotkania w naszym biurze.

Większość naszych projektów znajdziesz w regionie Zuid-Holland. Zazwyczaj będziesz sprzątać biura, przedszkola, szkoły i tym podobne budynki. Godziny rozpoczęcia możemy dopasować do Ciebie. Szukasz pracy na rano? Żaden problem! Zależy Ci na pracy wieczorem? Tak również możemy zrobić!

Do rozpoczęcia pracy potrzebna jest znajomość języka oraz zakwaterowanie, a własne auto zwiększa szanse na szybkie rozpoczęcie.